Navigácia > TOP / Tipovanie

Tipovanie cez internet - návody, rady a postupy ako tipovať online

Poradca tipovania - návody, rady a praktické informácie k tipovaniu a stávkovaniu cez internet. Postupy, systémy a tipy ako začať so stávkovaním online, ako zvýšiť úspešnosť a pod.

Hlavné výhody tipovania cez internet

V dnešnej internetovej dobe je stále populárnejšie ponúkať rôzne služby online, aby boli dostupné čo najväčšiemu počtu ľudí. Tento trend sa nevyhol ani kurzovému tipovaniu. Dokonca aj niektoré pôvodné "kamenné" stávkové kancelárie rozšírili svoju ponuku o možnosť tipovať cez internet alebo mobilný telefón (WAP, prípadne SMS).

Okrem domácich stávkových kancelárií ako napr. Niké, Fortuna, Tipsport, Victory Tip a pod., je možné využívať aj tipovanie cez internetové zahraničné stávkové kancelárie, no tie väčšinou nemajú licenciu, ktorú akceptujú slovenské zákony. Tieto majú svoju online ponuku veľmi kvalitne spracovanú a užívateľsky prístupnú pre širokú verejnosť a väčšina z nich má web stránky kompletne lokalizované aj v slovenskej prípadne českej verzii.


 Aké výhody prináša online stávkovanie:

 • Tipovať môžete kedykoľvek 24 hodín denne, 7dní v týždni - žiadne otváracie hodiny!
 • Stávky môžete podať všade tam, kde máte prístup na internet, prípadne aj cez mobilný telefón.
 • Výhodné tipovacie kurzy, rýchle vyplnenie a podanie stávkového tiketu.
 • Neplatíte žiadne manipulačné poplatky pri online tipovaní, ani za vyplatenie výhry a vklady na hráčske konto. (v slovenských stávk. spoločnostiach je poplatok účtovaný - cca 5% z výšky vkladu).
 • Stávky je možné podávať aj počas zápasu (live betting - LIVE stávky).
 • Internetové stávkové kancelárie ponúkajú kvalitný online výsledkový servis, štatistiky, tabuľky a pod.
 • Informáciu o výsledku Vašej stávky a o tom či ste vyhrali môžete dostať na e-mail, alebo formou SMS.
 • Získať môžete rôzne bonusy za vklady na hráčsky účet a vašu tipovaciu aktivitu, zapojiť sa do súťaží o zaujímavé ceny atd. ...
 • Máte možnosť tipovať Českú aj Slovenskú extraligu hokej, futbal aj ako sólo zápasy.
 • Minimálna suma na podanie stávky je väčšinou v hodnote od 1 EUR / 1 USD / 25 KČ
 • Viac možností na vklad aj výber peňazí z hráčskeho účtu. Najpoužívanejšie sú: kreditná karta, bežný bankový prevod (vnútroštátny), cez platobný online systém moneybookers, prípane aj platba cez internetbanking, Sporopay a pod.

 

Ako hrať online lotérie Euro millions, UK lottery, Powerball a ďalšie

Ako hrať a tipovať zahraničné lotérieKeďže sa naša web stránka venuje tématike tipovania a stávkovania, iste nezabudneme ani na fanúšikov tipovania číselných lotérií. V týchto formách tipovania prevažuje hlavne šťastie, než nejaké podrobné analýzy a štatistky, no i napriek tomu je to obľúbená forma zábavy a hazardných hier, hlavne z dôvodu ponuky vysokých výhier pri uhádnutí vylosovaných čísel a jackpotu.

Okrem tipovania slovenských lotérií ktoré prevádzkuje spoločnosť Tipos (LOTO, Euromilióny, Keno 10, atď.) je možné hlavne vďaka internetu, tipovať a pokúšať svoje šťastie aj v zahraničných lotériách, ako sú európska lotéria Euromillions, Anglická lotéria UK national lottery, Talianské SuperEnalotto, Americká USA Powerball a ďalšie svetové lotérie. Na tejto stránke nájdete hlavne  informácie o možnostiach ako hrať zahraničné lotérie, lebo podrobnosti o tipovaní slovenských lotérií sú vysvetlené na stránkach Tipos.sk a sú k dispozícii v slovenčine, no uvedené zahraničné spoločnosti zatiaľ slovenskú lokalizáciu neponúkajú.

Posledná úprava Pondelok, 12 December 2011 00:35
 

Slovník stávkara. Výrazy často používané pri tipovaní a stávkovaní.

Slovník stávkara

Tento slovník termínov a výrazov by mal poslúžiť všetkým a hlavne začínajúcom tipérom, ktorí chcú tipovať a vedieť čo niektoré pojmy znamenajú vo svete stávkovania, tipovania a stávkových kancelárií. Dúfame, že náš slovník vám pomôže pochopiť často používané výrazy a budete sa vedieť ľahšie orientovať vo svete kurzových stávok.

Tu sú vysvetlené najčastejšie používané výrazy:

 • Kurz: Tvoria ho bookmakeri (stávkové kancelárie), a je to vlastne pravdepodobnosť výhry. Čím je kurz na stávkovú udalosť menší tým je šanca na výhru daného tipu vyššia. Kurzy sa v jednotlivých stávkových kanceláriách môžu líšiť a stávkari to často využívajú a nájdu si ten najvýhodnejší.
 • Bonus: Takmer každá stávková spoločnosť ponúka nejaký bonus pre tipujúcich. Najzaujímavejšie sú bonusy pri registrácii, keď s prvým vkladom Vám ponúknu aj registračný bonus a väčšinou až do 50 - 100% výšky prvého vkladu, prípadne vrátenie vkladu z prvých prehratých stávok do určitej sumy.
Posledná úprava Nedeľa, 24 Január 2010 23:14
 

Ako postupovať pri tipovaní. Návody, rady a tipy ako začať.

postup ako tipovať

Stávkovanie a zvlášť kurzové tipovanie zápasov cez internet sa v posledných rokoch výrazne rozmáha a čoraz viac ľudí má už v tomto smere istú skúsenosť. Stávku si dnes môžete podať priam na čokoľvek. Na víťaza zápasu, konečný aj polčasový výsledok, víťazný rozdiel skóre, počet rohov, červených kariet, gólov v polčase, či to, ktorý tím dá ako prvý gól svojmu súperovi a mnoho ďalších druhov stávok...

Okrem klasických (kamenných) stávkových kancelárií rýchlo stúpa obľuba a popularita u internetových stávok. Pýtate sa, prečo je práve on-line tipovanie také atraktívne? Odpoveď je jednoduchá. Stávky sa podávajú z pohodlia domova cez internet alebo mobilný telefón, prináša širokú a prehľadnú ponuku udalostí, dobré kurzy, viac druhov stávok a tipovať môžete aj LIVE počas prebiehajúceho zápasu.

Posledná úprava Streda, 10 August 2011 22:22
 
Stránka 1 z 2


Najnovšie články ...Anketa - hlasovanie

Aká je Vaša obľúbená stávková kancelária ?

 


* HOT - TIP - BONUS *
Sportingbet stávka zdarma až 1500 Kč - Stávka zdarma až do 1500 Kč! Výška bonusu zodpovedá 100% vašej prvej stávky.


ako vyhrať nad stávkovou kanceláriouTip na zaujímavý článok:

Ako vyhrať nad stávkovou kanceláriou?