Navigácia > TOP / Stávkové kancelárie / Bonusy a špeciálne akcie / Novinka u BetClic - tipy so zvýhodnenými kurzami

Novinka u BetClic - tipy so zvýhodnenými kurzami

Betclic zvýhodnené kurzyDávame do pozornosti  zaujímavú možnosť, ktorú priniesla stávková kancelária BetClic. Teraz si môžete staviť na 3 AKU stávky, kde sú vopred vybrané zápasy a tipy na výhry favoritov a tieto stávky sú ponúkané s navýšeným kurzom, čiže väčšou potenciálnou výhrou pre vás.

Ak si zvolíte zvýhodnený balíček tipov, dostanete vyšší kurz ako keby ste tipovali rovnaké zápasy mimo zvýhodneného balíčka.

"Rozhodne to stojí za skúšku a veríme, že sa tieto špeciálne zvýhodnené kurzy stanú zaujímavým spestrením pre našich zákazníkov. Táto ponuka je jednou z mnohých našich aktuálnych, alebo pripravovaných noviniek. Český a slovenský stávkar sa môže v tomto roku tešiť na rozšírené menu z československého športového sveta", dodáva Jakub Štefek, PR manažér BetClic Everest Group pre Českú republiku a Slovensko.

A ako túto ponuku zvýhodnených kurzov získate?

Jednoducho, zaregistrujte sa na BetClic TU.

Po úspešnej registrácii a prihlásení na stránky BetClic nájdete v ľavom menu v sekcii „Futbal“ v hornej časti možnosť "Zvýhodnené kurzy". Tu si potom len vyberiete BetClic ponúkaný balíček zápasov a podáte si stávku.

Nezabudnite, že ak ste na BetClic nový užívateľ máte možnosť využiť bonusovú ponuku "stávka zdarma", kde je vaša prvá stávka až do výšky 20 EUR poistená proti prehre. To znamená, že ak vám prvý tiket nevyjde, dostanete vklad až do tejto výšky ihneď naspäť a ten si potom môžete okamžite vybrať bez ďalších skrytých podmienok.

Zdroj: BetClic (Autor: Jakub Štefek)


>> Registrácia u BetClic <<


 
Najnovšie články ...


* HOT - TIP - BONUS *
Doxxbet 100% vstupný bonus - Vykonajte svoj prvý vklad od 10 do 50 EUR na svoj hráčsky účet v DOXXbet.com, aktivujte svoj bonus a Vaše peniaze budú zdvojnásobené!


ako vyhrať nad stávkovou kanceláriouTip na zaujímavý článok:

Ako vyhrať nad stávkovou kanceláriou?