Navigácia > TOP / Stávkové kancelárie / DOXXbet.com - internetová stávková kancelária

DOXXbet.com - internetová stávková kancelária

DOXXbet.com Stránky stávkovej kancelárie doxxbet.com vlastní a prevádzkuje spoločnosť DOXX Bet Ltd., ktorá je plne licencovaný bookmaker regulovaný zákonmi Malty. DOXX BET Ltd. bol založený 18. decembra 2006. Licencia na Malte je jedna z najprísnejších stávkarských legislatív a znamená, že klienti tu môžu stávkovať s maximálnou dôverou a bezpečnosťou.

Na začiatku spoločnosť fungovala ako reťazec pobočiek, neskôr sa vyvinula do modernej formy online stávkovania a hier . Web stránky Doxxbet.sk sú k dispozícii aj v slovenskom jazyku a nájdete tu kurzové tipovanie, kasíno aj poker.


Stručne o výhodách DOXXbet:

 • DOXXbet je slovenský online bookmaker a má bohatú a pestrú ponuku na tipovanie športových udalostí z celého sveta so špeciálnym zameraním na európskych klientov.
 • Rýchle publikovanie aktuálnej kurzovej ponuky stávok.
 • Rýchle vyplácanie výhier klientom.
 • Vynikajúci klientský servis a podpora aj v slovenčine.
 • Ponuka online zábavy je nasledovná: kurzové TIPOVANIE a LiveBet - živé stávkovanie, online KASÍNO (video poker, card games, slots, instant casino games ...) a počas roka 2010 bol spustený aj POKER, takže ponuka je už naozaj bohatá.
 • Môžete stávkovať aj prostredníctvom mobilného telefónu - wap tipovanie.
 • Doxbet ponúka úžasnú možnosť zrušiť už podané stávky do desať minút po ich prijatí.
 • Minimálny vklad na stávku je 0,50 €. Maximálna výhra je 15 000 € na tiket.
 • Možnosti vkladu a výberu z/na hráčsky účet sú: vnútroštátny bankový prevod (Tatra Banka, VÚB, Slovenská sporiteľňa, ČSOB, UniCredit Bank), UniPlatba, Kreditná/Debetná karta, Elektronická peňaženka (Moneybookers, Neteller, Paypay, atď.)


doxxbet platobné systémy


BONUSY:

 • Friendship Bonus: Každý zaregistrovaný zákazník Doxxbet má nárok na odmenu za získanie (privedenie) svojich priateľov ako nových zákazníkov. Za nového zákazníka v rámci programu "Friendship-Bonus" sa považuje zákazník, ktorý sa na pozvanie existujúceho klienta po prvýkrát zaregistruje v Doxxbet a uskutoční určitý, presne definovaný počet stávok, ktorý je zadaný ako podmienka pre pripísanie bonusu. Odmena Vám prináleží ak nový zákazník podá definovaný počet stávok. Na výber bonusu je potrebné prestávkovať trojnásobok jeho výšky s kurzom aspoň 1,5 a bonus bude pripísaný na Váš hráčsky účet hneď potom ako nový zákazník splnil podmienky pre získanie bonusu vo Váš prospech.

* 5 Eur ak nový zákazník uskutočnil aspoň 10 stávok
* ďalších 5 Eur ak nový zákazník uskutočnil aspoň 20 stávok
* ďalších 5 Eur ak nový zákazník uskutočnil aspoň 30 stávok
* ďalších 10 Eur ak nový zákazník uskutočnil aspoň 50 stávok

 • Prehľad aktuálnych bonusov pre kurzové stávky, poker aj kasíno nájdete na tejto stránke, kde priebežne aktualizujeme bonusy jednotlivých stávkových kancelárií, nakoľko sa často menia.

Ďalšie informácie nájdete tu: DOXXbet.com 
Najnovšie články ...


* HOT - TIP - BONUS *
Bet-at-home.com 50% bonus - získajte až 50%-ný bonus na prvý vklad! Každý nový zákazník, ktorý uskutoční prvý vklad na svoj stávkový účet, môže získať vstupný 50% bonus až do výšky 100 EUR!


ako vyhrať nad stávkovou kanceláriouTip na zaujímavý článok:

Ako vyhrať nad stávkovou kanceláriou?Inspirace